Desktop Management with 2X RAS - مدیریت دسکتاپ با سرور برنامه کنترل از راه دور 2X

 

سرور برنامه کنترل از راه دور 2X مدیریت کلاینت های حجیم " نیازمند به ساماندهی" را بر روی شبکه شما منقلب می کند. – از طریق تبدیل آن ها به کلاینت های کم حجم کاذب. ماژول مدیر کلاینت 2X تعبیه شده، بطور مرکزی ارتباطات، PCها، و PC های تبدیل شده به کلاینت های کم حجم کاربر را مدیریت می کند.

تبدیل دستگاه های تحت ویندوز XP

مدیریت دسکتاپ 2X طول عمر رایانه های شخصی با سیستم عامل های قدیمی مانند ویندوز XP را با تبدیل آن ها به کلاینت های کم حجم کاذب ایمن افزایش داده و صرفه جوی قابل ملاحظه ای در هزینه ها را در بردارد. سرور برنامه کنترل از راه دور 2X پوسته ای را ایجاد می کند که در آن می توان با ایمنی برنامه ها یا دسکتاپ مجازی را اجرا کرد و بخش اعظم سیستم عامل را جهت ایمنی در برابر ویروس ها از کار انداخت. دیگر آنکه، دستگاه را می توان بطور کامل با کنسول مدیریت 2X RAS مدیریت کرد..

مدیریت دسکتاپ 2x
مدیریت دسکتاپ 2x

تبدیل دستگاه های تحت ویندوز 7 و 8

مدیریت دسکتاپ 2X برای ویندوزهای 7 و 8 نیز همین کار را می تواند انجام دهد و با نصب یک پوسته محافظ به شما امکان دهد که برنامه ها و دسکتاپ مجازی خود را بدون نگرانی از بابت سیستم عامل زیرین اجرا کنید. می توانید این کلاینت های پرحجم قدیمی را –که اکنون در برابر ویروس ها ایمن اند- از طریق کنسول مدیریت 2X RAS مدیریت کنید.

برنامه های محلی و از راه دور

2X RAS انعطاف پذیری بالایی را برای مدیر IT ایجاد می کند که تصمیم می گیرد کدام برنامه ها در محل و کدام یک باید از راه دور اجرا شوند. با پایان عمر XP و Windows Server 2003 کسب و کارها با چالش های زیادی ناشی از برنامه هایی مواجه شدند که برای سیستم عامل های اخیر مناسب نبودند. سرور برنامه کنترل از راه دور 2X امکان بی همتایی را برای انتقال و مدیریت برنامه های محلی و از راه دور فراهم نمود. کلاینت های حجیم قبلی که با 2X RAS مدیریت شده بودند دارای تمام ایمنی زیرساخت های کلاینت کم حجم هستند اما هنگام نیاز همه انعطاف پذیری یک دسکتاپ مستقل را دارند.

مدیریت دسکتاپ 2x
مدیریت دسکتاپ 2x

همیاری از راه دور

مدیریت دسکتاپ 2X ارتباط فوری، ایمن و بدون دردسر رایانه ها راه دور را ممکن می سازد. 2X Shadowing (کمک از راه دور) به تکنیسین ها اجازه می دهد که به هر دستگاهی در محل ارائه کمک کنند؛ تیم پشتیبانی فنی می تواند به دستگاه متصل شده و با چالاکی خاصی آن را دستکاری کنند گویی مقابل آن نشسته اند. 2X RAS تنها راهکاری است که امکان کمک به کاربر نهایی را از طریق دسکتاپ راه دور و محلی فراهم می کند. امکانات مدیران IT با ابزار shadowing بیشمار است و جهشی عظیم در کیفیت پشتیبانی را به همراه دارد.