Android Remote Control - کنترل از راه دور اندروید

اداره فایل ها از راه دور

اداره فایل ها به صورت دستی در دستگاه های مورد نظر وظیفه ای سنگین و طاقت فرسا است. در صورت بکارگیری 2X MDM قادر هستید دستگاه های خود را از راه دور تنها با صفحه کلید و موس از طریق یک مرورگر اداره کنید. در این صورت می توان با کشیدن و رها کردن فایل های فایل ها میان مرورگر و دستگاه، آنها را مدیریت کرد.

دفعه بعد که قصد خواندن یک سند، تماشای یک ویدئو یا نیاز به اداره سریع دستگاه خود داشته، با استفاده از کنترل از راه دور اندروید 2X MDM به انجام این فرآیندها سرعت ببخشید.

کنترل از راه دور اندروید - مدیریت فایل
کنترل از راه دور اندروید - اطلاعات

 بررسی وضعیت و دوربین دستگاه خود

با استفاده از 2X MDM می توانید به تمام اطلاعات دستگاه خود دسترسی پیدا کرده و حتی کنترل دوربین آن را نیز از راه دور بدست بگیرید. با پشتیبانی گرفتن از اطلاعات دستگاه خود، زمان و منابع خود را هدر ندهید. در عوض، تنها با یک کلیک موس فورا به تمام اطلاعات دستگاه خود دسترسی پیدا کنید.

شما حتی قادر هستید تلفن هوشمند خود را برای استفاده شخصی به یک دوربین بی سیم تبدیل نموده یا در صورت به سرقت رفتن آن می توانید تصویری از سارق تهیه کرده و پیش از پاک کردن تمام اطلاعات دستگاه مذکور از راه دور آن را برای مسئولان مربوطه ارسال کنید.

 

اطلاعات تماس و حافظه موقت

ذخیره سازی و ویرایش اطلاعات تماس با استفاده از 2X MDM به ساده ترین وجه ممکن انجام پذیر است. دیگر روزهایی که به طور مکرر برای تعیین موقعیت و ویرایش اطلاعات تماس خود روی صفحه نمایش دستگاه خود ضربه زده به تمام رسیده اند.

تنها با چند کلیک موس اطلاعات تماس خود را بررسی، فیلتر، حذف، و ویرایش نموده یا اطلاعات تماس جدید را به دستگاه خود وارد کنید.

 

کنترل از راه دور اندرید - دفترچه تماس
کنترل از راه دور اندروید - برنامه واسط

برنامه واسطه کنترل از راه دور اندروید

فعالیت ها و کارهای داخلی انجام شده در سیستم عامل اندروید و دستگاه خود را از طریق بکارگیری remote shell به طور کامل کنترل کنید. شما با این برنامه قادر هستید از راه دور برنامه های کاربردی را به/از دستگاه خود وارد یا خارج نموده و یک فهرست راهنما در زمینه اجازه دسترسی را پیکربندی کنید.

. از این ویژگی برای اضافه کردن، حذف نمودن و دستکاری محتوای دستگاه خود با یک دستور سریع استفاده کنید.